All the Artwork
אורי ורשבסקי
Abigail Korfose
Fifth grade school Golomb , Tel Aviv
sponsored By
Ilene and Michael Fox
Monica Ayom
Ninth grade Bialik – Rogozin School in Tel Aviv
sponsored By
Sally (z”l) and Sam Shapiro
George Zraphili
Fifth grade Bi’s Golomb , Tel Aviv
sponsored By
Nelle S. Miller, and son Henry Miller
Cedric Guerin
Ninth grade Bialik – Rogozin School in Tel Aviv
sponsored By
Mena Lisa Kates and Richard LaBrie
Amal School of Technology , Jaffa
בית ספר עמל טכנולוגי ת”א נמצא ביפו על הטיילת, קרוב לשעון. בית הספר הוא בית ספר תיכון מקצועי בו לומדים תלמידים מוסלמים, נוצרים ויהודים. במסגרת תכנית המתקיימת זו השנה השלישית, משולבת האומנות עם לימודי מקצועות העברית. השנה, התלמידים התמקדו בנושא “הדיוקן” תוך שיח על המייחד, הדומה והשונה. בעבודה הקבוצתית בחרנו להציג את המארג האנושי והצבעוני שנוצר בשיעורים ומייצג את החברה הרב תרבותית בה אנו חיים. פורמט העבודה האחיד, גודל התמונה הזהה והתרומה השווה של כל אחד ואחד מעשרים ותשעה התלמידים שהיו שותפים ליצירה, חיזקו את ערכה. הציטוט בו בחרנו בעברית ובערבית ” כולנו נולדנו שונים זה מזה ושווים זה לזה” נמצא בתחתית התמונה // שמות התלמידים | כיתה ט’ – אבו דין יוסוף, אבו ריאש מוחמד , אלמגרבי עמראן, אלעטאוונה חמזה, דכה מוחמד, דכה כמאל, זיתוניה חליל, חסונה אחמד, טורק וואל, כתה מוחמד, סורי נידל, סלילה מוסטפא, קורדי עבד רחמן, קנעיר פארס, תרתיר מוסא | כיתה י’ – אבו סייף עבאס, אגוואני יסמאיל, איברהים מוחמד, אלדיב עומר, גחלב אחמד, גחלב אמיר, דכה עבד אל רחמן, זיותי אחמד, כחיל מוסטפא, כרוב מוסטפא, מחאמיד נדים, נחלאווי חאתם, ענבתאווי מוחמד, שרבוש אחמד.
Abu Din Yusuf , Muhammad Abu Riyashi , Almgrbi Imran , Alatauona Hamza , oppresses Muhammad , oppresses
Kamal , Zeitoun flute , robust Ahmed , slamming voile , classroom Mohammed , a Syrian Needle , winding Mustafa ,
Cordy worked Rahman , Knair fares , Trtir Moussa Abu Saif Abbas , Agvan Ismil , Ibrahim
Mohammed Omar Valdivia , Ghlb Ahmed , Ghlb Amir , oppresses Abd al-Rahman , Ahmed hallucinations , Kahil
Mustafa , Mustafa cabbage , MHAMID Nadim , Nhlawi Hatem , Anabtawi Mohammed Ahmed Srbos
Freshman – Y. , Amal School of Technology , Jaffa
sponsored By
City of Tel Aviv – Jaffa
Shay Guy Ron
Fifth grade 2 Ussishkin School , Tel Aviv
sponsored By
Zita Desenberg
Shachar Asher
Fifth grade school buds , Tel Aviv
sponsored By
Patti and David Wertheimer
Said Jaber
Fifth grade school Golomb , Tel Aviv
sponsored By
Mark Schlanger on behalf of BETTER FUTURES
Miriam Peretz
Fifth grade school Golomb , Tel Aviv
sponsored By
Ray and Nancy Swart
Mia Sarig
Grade 1 School buds , Tel Aviv
sponsored By
Bea Friedman
Maya Elder
Campus junior year Kiryat server 12 , Holon
sponsored By
The Mazur Family Fund
Lear Ben-Zvi
Grade 1 nursery school , Tel Aviv
sponsored By
Gerry Daniel
ליעד אוחנה
כיתה ג’ // ביה”ס גולומב, תל-אביב
הציור שלי התבסס על האמרה: “להוציא חבר מהמעגל החברתי זה בדיוק כמו לקרוע שרשרת”. רציתי להמחיש את היחס שצריכה החברה לתת לכל אדם, החברה צריכה לקרב ולא להרחיק מן החברה. ברגע שאדם יוצא מן החברה הוא בודד.
יניר שמולביץ’
בי”ס המשתלה
Chen Paz
Grade K VIZO Technology School , Holon
sponsored By
Lois Stulberg
Chen Mosias
Ninth Grade 5 junior Yigal Allon , Holon
sponsored By
The Jewish Federation of Sarasota-Manatee
Daniel Greenspon
Grade School buds , Tel Aviv
sponsored By
Judy and Leon (z”l) Weinstein
גילי גרינשפן
כיתה ו’-2 // ניצנים, תל-אביב
(שם היצירה – ‘חברים בכל מיני צבעים’) – “בציור מתוארים שני ילדים השונים זה מזה במראה, אך חולקים ביחד קריאה בספר משותף – “חברים בכל מיני צבעים”. שם הספר מתקשר גם באופן סמלי לשונות בצבעים בין החברים המתוארים בציור. ברקע רואים נוף עירוני של מרכז קהילתי, המסמל חוגים משותפים ופעילות של כלל חברי הקהילה יחד. על גגו מתנופף דגל ישראל, שמסמל את האחדות ואת השונות באנשים הגרים במדינת ישראל”.
Gaia Zucker
Grade School Bavli and Yerushalmi , Tel Aviv
sponsored By
Michael Shelton and Jeremy Lisitza
Ella Malka
Grade 1 School Ussishkin , Tel Aviv
sponsored By
Dr. Lewis and Sandra Hanan
Dor Levy and Noam Guilbert
Fourth grade 2 Isgav School , Tel Aviv
sponsored By
Graci and Dennis McGillicuddy and Carol and Carroll (z”l) Buchanan
Tammuz Faraggi
Ninth Grade School environmental and social nature , Tel Aviv
sponsored By
Max Heller (z”l), Lydia Gardner Heller (z”l), & Joseph Gardner (z”l)
Romi Inbar
Grade School environmental and social nature , Tel Aviv
sponsored By
Bryna and Howard Tevlowitz
Elroy Givon
Fourth grade school environmental and social nature , Tel Aviv
sponsored By
Betty Schoenbaum
ליאב אודיז
כיתה ה’-1 // ביה”ס המגינים, חולון
“כל הדתות שוות בעיניי ואין שום הבדל בינהן. רציתי להביע זאת בציור שלי. צבע כחול – מדינת ישראל, השתמשתי בצבע האדום – כסמל לדת הנצרות והשתמשתי בצבע צהוב – לדת האיסלאם
לכל דת צבע משלה, אבל כולן שוות”.
Ethan Norman
Grade 1 School defenders , Holon
sponsored By
Joan and Peter Wells
XII, 4 class- WIZO Rehovot
Ezra Suleiman, Sara Adam , Dor Lavie ,Sefi Abdosh
XII , 4 class Ometz , technological High School WIZO Rehovot
The trend of art and design
sponsored By
Susan and Jack Steenbarger
Eighth grade, Bialik-Rogozin
Iris Boots, Daniel Tergah , Wicca Prokfonko, Yael Martinez ,Jerusalem Hadash ,Maxine
MW , Sohrov Dg’noov , Stephanie Tbocol , Celine Arghul , Catherine
Slfonn , Reshef Bogle , Adam Shakir
Eighth grade , Bialik – Rogozin School in Tel Aviv
sponsored By
Bernie Ehrlich and Carol Kopelman
Anderson Katenjo, Aviv Delgo and Golan Singh
Ninth grade Bialik – Rogozin School in Tel Aviv
sponsored By
Lori and Marty Haberer and Family
Neta Franko
Grade K Municipal School , Tel Aviv
sponsored By
Rebecca and Rich Bergman and Family
Uriel Rosenberg
Grade K Municipal School , Tel Aviv
sponsored By
Fred Bloom
Eli Sapir
Eighth Grade Municipal School , Tel Aviv
sponsored By
Carol B. Camiener
Nufar Meiri
Grade School defenders , Holon
sponsored By
Bruce and Janet Udell
Dana Tahan
Tel Mond Community Center
sponsored By
Max Heller (z”l), Joe Gardner (z”l), and Lydia Heller Gardner (z”l)
שרון קרוצקוביץ
כיתה י”א-1 // עירוני ה’, תל-אביב
ללא כותרת, צילום מבוים.
בית הספר הדסים, צור הדסה
כיתה ד’3, בית ספר הדסים, צור הדסה
נועם יהודה ודנה זילברברג
الاسم: عهد شلبي – עהד שלבי
איתי ריקה ואורי בני ישראל
שחר אשר
כיתה ו’, בית ספר ניצנים
ליהי נבון
כיתה ד’, בית ספר ניצנים
רועי אלקוקין
אלון כרם
שרה דלק
כיתה ו’, בית ספר “אחווה” תל-אביב
חזי עקיבא
כיתה ו’, בית ספר “המגינים”
נועה אזרד
אורי כנען
אנג’לה אלילי
כיתה ו’, בית ספר “ביאליק רוגוזין” תל אביב
בחרתי לצייר נעליים ורגלים של אנשים שונים משום שנעליים מייצגים הרבה פעמים את האישיות של האדם שנועל אותם.זה מייצג את השוני שיש בינינו מבלי להראות את צבע העור או את העדה שלנו. זה גם מראה כמה הטעם והאישיות שלנו שונה מאחד לאחר.
בחרתי להשתמש בצבעים חזקים כדי להראות שהשוני הזה הוא שמח וטוב
אייסל למסן
הלנה הקה
כיתה ז’, בית ספר “ביאליק רוגוזין” תל אביב
בעבודתי בחרתי לצייר ינשופים כי זו החיה שאני הכי אוהבת והם מייצגים בשבילי חכמה. ציירתי שלושה ינשופים היושבים על ענף של עץ. שניים מהם דומים והשלישי שונה, אך הם עדיין יושבים יחד בלי לשים לב שהם שונים. החלטתי שאני רוצה לצייר חיות במקום אנשים כי כמו שאנחנו שונים אחד מהשני, גם חיות שונות אחת מהשניה.”
יעל אלפסי
כיתה ו’, מתנ”ס תל מונד
בחרתי לצייר ציור זה מכיוון שהתערוכה מוצגת בתל אביב. בתל אביב ישנם הרבה גאים וגאות ואני חושבת שנושא זה קשור לעיר בצורה מסוימת. בציור רואים זוג בנות, שלא מפריע להן להביע אהבה אחת כלפי השנייה, לא אכפת להן מה חושבים עליהן ולא מפריע להן הבדלי צבע.
טל שטורם
דייזי דרווישה, פז לוי, לינוי קזז
מתן בוזגלו, שירה גפרי
כיתה ח’, קריית חינוך עירוני ז’ יפו
אור אגם-לוי
אמה טולדנו
כיתה ג’, בית ספר “אושיסקין” תל אביב
עדי הרוש ושהם ברטל
כיתה ה’ בית ספר “בבלי-ירושלמי”, תל-אביב
8th, 9th and 11th Grade, Kiriyat Hinuch Yafo
8th, 9th and 11th Grade, Kiriyat Hinuch Yafo
עלמיטו גושה
עלמיטו גושה, כיתה ט’, קרית חינוך יפו עירוני ז’, תל אביב-יפו
ברידג’יט באגיין ושאנון אקבולוט
ברידג’יט באגיין ושאנון אקבולוט, כיתה ט’, בית ספר ביאליק רוגוזין, תל אביב-יפו
רומי בן שמואל דופרה
רומי בן שמואל דופרה, כיתה ב’, ב בית ספר אוסישקין, תל אביב-יפו
Peace/Shalom/Salaam
אמונה אדאף, כיתה י, בית ספר בגין, אילת
פרייס רולה
פרייס רולה, כיתה ח’, בית ספר ביאליק רוגוזין, תל אביב-יפו
אמירה דלוס-סנטוס
אמירה דלוס-סנטוס, כיתה ט’, בית ספר ביאליק רוגוזין, תל אביב-יפו
יערה קורן
יערה קורן, כיתה ה’, בית ספר אוסישקין, תל אביב-יפו
אלמוג גולן
אלמוג גולן, חיילת, פיקוד העורף, צה”ל
עמוד הפייסבוק של אלמוג: https://www.facebook.com/almogolan
אנדריאה גאלן
אנדריאה גאלן, כיתה ט’, בית ספר ביאליק רוגוזין, תל אביב-יפו
פבל סלפצ’נקו
פבל סלפצ’נקו, כיתה ז’, בית ספר ביאליק רוגוזין, תל אביב-יפו
מיה הרפז
מיה הרפז, כיתה ז’ בית ספר עירוני ד’, תל אביב-יפו
הילה הס
הילה הס, כיתה ב’, בית ספר אילונית, תל אביב-יפו
נור עבדאנאצר זעלאן
נור עבדאנאצר זעלאן, כיתה יא’, בית ספר נעמת (תיכון טכנולוגי נעמת כפר-קרע), בקעה על גרביה
כיתות ד’1, ד’2, בית ספר הדסים
כיתות ד’1, ד’2, בית ספר הדסים, צור הדסה
אלמוג ורניק
אלמוג ורניק, כיתה ד, בית ספר פיקא, פתח תקווה
תמר שוורץ
תמר שוורץ, כיתה ח’, בית ספר בגין אילת
Gilad Shved
Gilad Shved
Grade 5
Ha’Tzvi Israel School, Kiryat Atta
Evyatar Nimni
Evyatar Nimni
Grade 8
Owl Art Studio, Kfar Saba
Claudia Binchas
Claudia Binchas
Grade 5
Ussishkin School, Tel Aviv-Jaffa
רוני יאיר, סאני חי, טופז שנייער
רוני יאיר, סאני חי, טופז שנייער
כיתה ה
בית ספר אוסישקין
שילת אביסרור
Shilat Avisror
AKIM, Yavne
Bashar Sa’ada
Bashar Sa’ada
Grade 9
Branco Weiss Ein Naqquba-Ein Rafa School
Jysrael Solomon
Jysrael Solomon
Grade 6
Bialik-Rogozin Campus, Tel Aviv-Jaffa
Hadar Admon
Hadar Admon
Grade 10
Color in Nature Studio, Rinatya
Maayan Kellman, Emma Felix
Maayan Kellman, Emma Felix
Grade 7
Hillel Torah Northern Suburban Day School, Chicago, IL, USA
Lina Mikhaelov, Hind kurdi, Nour Azab, Najwa Kaboub, Malak Hafaja, Malak Atia
Lina Mikhaelov, Hind kurdi, Nour Azab, Najwa Kaboub, Malak Hafaja, Malak Atia
The Arab-Jewish Community Center in Jaffa
Noa Hofshtein
Netta Hapshtein
Grade 5
Herzog School, Mazkeret Batya
Ali Shurfi
Ali Shurfi
Grade 1
Hassan Arafeh School, Jaffa
Raava Chijazi
Raava Chijazi
Grade 5
Hassan Arafeh School, Jaffa
Wafa’a Abrahim
Wafa’a Abrahim
Grade 6
Qahawish School, Umm al-Fahm
Yael Kainen
Yael Kainen
Grade 4
Tel Mond Community Center
Maya Werbow
Maya Werbow
Grade 6
Hershorin Schiff Community Day School, Sarasota, FL
Anna Vardi
Anna Vardi
Grade 4
Yehuda Maccabi School, Tel Aviv-Jaffa
Lev Keret and Itamar Segel-Kainar
Lev Keret and Itamar Segel-Kainar
Grade 6
Yehuda Maccabi School, Tel Aviv-Jaffa
Ilai Leibovich
Ilai Leibovich
Grade 4
Aliza Begin School, Migdal Ha’Emek (“A New Way” Program)
Noam Abiov, Ori Erez, Gili Charvonich
Noam Abiov, Ori Erez, Gili Charvonich
Grade 12
Amal Lady Davis High School, Tel Aviv-Jaffa
Tamar Toledano
הנישיין דל מורו וצ’לסי אקינו
הנישיין דל מורו וצ’לסי אקינו | هانيشين ديل مورو وتشيلسي أكينو | Honey Shane del Moro & Chelsea Aquino
כיתה ו | الصف السادس | Grade 6
קמפוס ביאליק-רוגוזין, תל אביב | مدرسة بياليك- روغوزين، تل أبيب | Bialik-Rogozin Campus, Tel Aviv-Jaffa
סוטלו צריס גרין
סוטלו צריס גרין | سوتيلو تسيريس غيرين | Sotelo Tseris Gerin
כיתה ד | الصف الرابع | Grade 4
קמפוס ביאליק-רוגוזין, תל אביב | مدرسة بياليك- روغوزين، تل أبيب | Bialik-Rogozin Campus, Tel Aviv-Jaffa
טופז לביא
טופז לביא | طوباز لاﭬيه | Topaz Lavi
כיתה ט | الصف التاسع | Grade 9
בית חינוך אפיק, פתח תקווה | مدرسة أفيك | Afik Schoolhouse, Petah Tikvah
אור אורן
אור אורן | أور أورين | Or Oren
כיתה יא | الصف الحادي عشر | Grade 11
בית חינוך אפיק, פתח תקווה | مدرسة أفيك | Afik Schoolhouse, Petah Tikvah
אור מרחבי
אור מרחבי | أور ميرحاﭬـي | Or Merchavi
כיתה ז | الصف السابع | Grade 7
בית ספר דרכא בגין, גדרה | مدرسة داركا بغين، غاديرا | Darca Begin School, Gedera
קטיה טקצ’וק
קטיה טקצ’וק | كاتيا تاكاتوشك | Katya Takachuk
כיתה י | الصف العاشر | Grade 10
מח”ט עמל תנופה, דימונה | المركز التربويّ التكنولوجيّ-عامال تنوفا، ديمونا | Amal T’nufa Technological school, Dimona
נופר אלבז
נופר אלבז | نوفار إلباز | Nofar Elbaz
כיתה י | الصف العاشر | Grade 10
מח”ט עמל תנופה, דימונה | المركز التربويّ التكنولوجيّ-عامال تنوفا، ديمونا | Amal T’nufa Technological school, Dimona
דארין סחניני
דארין סחניני | دارين سخنيني | Daren Sakhnini
כיתה ח | الصف العاشر | Grade 8
בית ספר שש שנתי ברנקו וייס עין נקובא עין ראפה | المدرسة الشاملة برنكو ڤايس عين نقوبا- عين رافة | Branco-Weiss, Ein Nakubah Ein Rafah
יואב ארקוסין
יואב ארקוסין | يوآﭪ أركوسين | Yoav Arcusin
כיתה ה | الصف الخامس | Grade 5
בית ספר משאבים, רמת הנגב | مدرسة ميشـآﭬيم، رمات هانيغيف | Mashabim School, Ramat Hanegev
מייס ראבי
מייס ראבי | ميس رابي | Mays Rabi
כיתה ו | الصف السادس | Grade 6
בית ספר אג’יאל, ג’לג’וליה | مدرسة أجيال، جلجولية | Ajyal School, Jaljulia
עבודה קבוצתית
מליכה אלאערג’, אנואר חמאד, נוהא סיקסיק, אינתסאר ג’באלי, מלק חסונה, ח’ליל שניר, סמירה אבו שנדי, סובחייה מסרי, מריה בדוי, מחמוד דכה, יוסף מנסור |
مليكة الأعرج، أنور حماد، نهى سكسك، إنتصار جبالي، ملك حسونة، خليل شنير، سميرة أبو شندي، صبحية مصري، ماريا بدوي, محمود دكة، يوسف منصور |
Malika Alaarj, Anwar Hamad, Noah Siksik, Intisar Jabali, Malak Hassouna, Khalil Shanir, Samira Abu Shandi, Sobhiya Masri, Maria Badawi, Mahmoud Daka, Youssef Mansour
תלמידי כיתות ה-ו | تلاميذ الصفين الخامس-السادس | Grades 5 & 6
בית ספר חסן ערפה, יפו | مدرسة حسن عرفة، يافا | Hassan Arafeh School, Jaffa
נועה גרוס
נועה גרוס | نوعا جروس | Noa Gross
כיתה ג | الصف الثالث | Grade 3
בית ספר נוה שלום – ואחת אל סלאם, נוה שלום | مدرسة واحة السلام، واحة السلام | Neve Shalom – Wahat Al-Salam School, Neve Shalom
אוראל מזל
אוראל מזל | أورال مزال | Orel Mazal
כיתה ט | الصف التاسع | Grade 9
עירוני נווה צדק, תל אביב יפו | عيروني نافيه تسيديك | Neve Tzedek High School, Tel Aviv-Jaffa
שריל לי חואן
שריל לי חואן | شيريل لي حوان | Cheryl Leigh Juan
כיתה ט | الصف التاسع | Grade 9
עירוני נווה צדק, תל אביב יפו | عيروني نافيه تسيدك | Neve Tzedek High School, Tel Aviv-Jaffa
Abigil Katz
אביגיל כץ | أﭬيغاييل كاتس | Abigil Katz
כיתה ה | الصف الخامس | Grade 5
בית ספר קרית עמל, טבעון | مدرسة كريات عمال، طبعون | Kiryat Amal School, Tivon
תמר תופיק
תמר תופיק | تمار توفيق | Tamar Tufik
כיתה ג | الصف الثالث | Grade 3
בית ספר קפלן, פתח תקווה | مدرسة كابلان، بيتاح تكفا | Kaplan School, Petah Tikvah
Israa Shanyor
אסראא שניור | إسراء شنيور | Israa Shanyor
כיתה ו | الصف السادس | Grade 6
בית ספר אל-נור, שגב שלום | مدرسة النور، شقيب السلام | El-Noor School, Segev Shalom
עבודה קבוצתית
תלמידי כיתות ו מבית ספר רכסים, באר שבע ובית ספר אל-נור, שגב שלום במסגרת הפרויקט אמנות כולאננה, מכון מרחבים | تلاميذ صفوف السوادس مدرسة رخاسيم في بئر السبع، ومدرسة النور في شقيب السلام في إطار مشروع كولانانا، معهد مرحافيم | Combined effort between students at the Rechesim School (Be’er Sheva) and the El-Noor School (Segev Shalom) through the Kulanana program (Merchavim)
סאני רז חי ורוני יאיר
סאני רז חי ורוני יאיר | ساني راز وروني يائير | Sani Raz Chai, Roni Yair
כיתה ו | الصف السادس | Grade 6
בית ספר אוסישקין, תל אביב-יפו | مدرسة أوسيشيكين، تل-أبيب | Ussishkin School, Tel Aviv-Jaffa
עבודה קבוצתית
עבודה קבוצתית של תלמידי כיתות ב-ג | عمل جماعيّ لتلاميذ الصفين الثاني-الثالث | Group project – students from grades 2-3
בית ספר קשת, תל אביב-יפו | مدرسة كيشيت، تل أبيب-يافا | Keshet School, Tel Aviv-Jaffa
Ibrahem Abu Rashed
Ibrahem Abu Rashed
Grade 3
Almajd School, Abu Qrenat
Gili Weiss
Gili Weiss
Grade 5
Yohanani School, Herzliya
Hodaya Avrami & Hana Nagosa
Hodaya Avrami & Hana Nagosa
Hativat Shalom School, Petah Tikva |
Ibrahem Abu Rashed
Ibrahem Abu Rashed
Grade 3 Almajd School, Abu Qrenat |
Itamar Levy
Itamar Levy
Grade 5 Or School, Kfar Haoranim |
עבודה קבוצתית
Group project
Grade 3
Ussishkin School, Tel Aviv-Jaffa
Shiran Kaikov
Shiran Kaikov
Hativat Shalom School, Petah Tikva
Adam Tartir
Adam Tartir
Grade 7
Almustakbal School, Jaffa
Maya Neuman
Maya Neuman
Grade 4
Magen School, Tel Aviv-Jaffa
Omar Hegly & Omar Odi
Omar Hegly & Omar Odi
Grade 5
Ajyal School, Jaljulia
Basel Algname
Basel Algname
Grade 3
Almajd school, Abu Abu Qrenat
Dana Odi & Tala Hegly
Dana Odi & Tala Hegly
Grade 5
Ajyal School, Jaljulia
Daniel Man
Daniel Man
Grade 5 Or School, Kfar Haoranim |
Hila Yemini
Hila Yemini
Grade 5
Or School, Kfar Haoranim
Yael Levy
Yael Levy
Grade 5 Or School, Kfar Haoranim |
Nittay Rosenfeld
Nittay Rosenfeld
Grade 5
Or School, Kfar Haoranim
Amit Peleg
Amit Peleg
Grade 5
Or School, Kfar Haoranim
Shira Mizrahi
Shira Mizrahi
Grade 5
Or School, Kfar Haoranim
Shai Geva
Shai Geva
Grade 3
Ussishkin School, Tel Aviv-Jaffa
Shachar Jakobovich
Shachar Jakobovich
Equinote, Accessible culture
Zohar Sarig
Zohar Sarig
Equinote, Accessible culture
Shilat Avisror-Peretz
Shilat Avisror-Peretz
AKIM, Yavne
Shlomit Alma
Shlomit Alma
AKIM, Yavne
Hen Vagas
Hen Vagas
AKIM, Yavne
Matan Shitrit
Matan Shitrit
AKIM, Yavne
Nerya Guetta
Nerya Guetta
AKIM, Yavne
Ami Behori
Ami Behori
AKIM, Yavne
Charrese Jerrene Sotelo
Charrese Jerrene Sotelo
Grade 6
Bialik-Rogozin Campus, Tel Aviv-Jaffa
Mika Pessach
Mika Pessach
Grade 9
Afik Schoolhouse, Petah Tikvah
Ariel Bashan
Ariel Bashan
Kfar Idud, Netanya
Oren Shmuelevitz
Oren Shmuelevitz
Kfar Idud, Netanya
Moti Mordechay Nadler
Moti Mordechay Nadler
Kfar Idud, Netanya
Leonardo Martin
Leonardo Martin
Grade 11 Neve Tzedek High School, Tel Aviv-Jaffa |
Batel Cohen
Batel Cohen
Grade 12
Neve Tzedek High School, Tel Aviv-Jaffa
Asia Shadmon
Asia Shadmon
Grade 1
Shapira School, Tel Aviv-Jaffa
Adi Sharabi &
Adi Sharabi &
Hativat Shalom School, Petah Tikva
معيان يسرائيلي
معيان يسرائيلي
مدرسة السلام الإعدادية، بيتاح تيكفا
Nura Ayash
Nura Ayash
Grade 3
Hassan Arafeh School, Tel Aviv-Jaffa
Mariam Salameh
Mariam Salameh
Grade 5
Hassan Arafeh School, Tel Aviv-Jaffa
Hiyam Ateya
Hiyam Ateya
Grade 6
Hassan Arafeh School, Tel Aviv-Jaffa
Ofek Buzaglo
Ofek Buzaglo
Grade 11
Ort Ormat High School, Yavne
Harel Yarom
Harel Yarom
Grade 6
Hadror Tali School, Mevaseret Zion
Linor Belazada
Linor Belazada
Grade 8
Herzog School for Arts and Science, Holon
Noor Almi
Noor Almi
Grade 7
Aleph High School of Arts, Tel Aviv-Yafo
Sophie Yakovlev
Sophie Yakovlev
Grade 11
Ben Zvi High School, Kiryat Ono
Sapir Lev
Sapir Lev
Grade 11
Kramim High School, Binyamina-Givat Ada
Shira Ben David
Shira Ben David
Grade 12
Kramim High School, Binyamina-Givat Ada
Or Ilana Messiah
Fifth grade 2 defenders School , Holon
sponsored By
Esther and Robert Heller