הצהרת נגישות

בית דניאל, כמרכזה של התנועה הרפורמית בתל אביב-יפו, רואה חשיבות רבה בהענקת שירות איכותי, מקצועי, שוויוני ונגיש לכל הבאים בשעריו, ובכללם א.נשים עם מוגבלויות. אנו משקיעים מאמצים ומשאבים רבים בביצוע התאמות הנגישות הנדרשות שיביאו לכך שאדם בעל מוגבלות יוכל להשתתף בפעילויות שלנו, באופן עצמאי ושוויוני.

בית דניאל פועל לשוויון חברתי בכל הקשור לטקסים דתיים, טקסי מעגלי החיים ומעגל השנה לא.נשים עם מוגבלויות, וכן מפעיל תוכנית חינוכית ייחודית שמטרתה קידום ערכים של פלורליזם, שוויון, קבלת האחר וקיום משותף במדינת ישראל.

בית דניאל פועל וימשיך לפעול כדי לקדם שוויון זכויות והנאה מנגישות מלאה לפעילויות אותן אנו מקיימים ושקיפות כלפי א.נשים עם מוגבלויות. ההנגשה באה לידי ביטוי בהיבטים של מתן השירות (הדרכה, הכוונה, שירות ואיסור אפליה) ובהיבטים פיזיים.

אנו נמצאים כעת בתהליך ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט והתאמת הסדרי נגישות המבנה בבית דניאל ומשקיעים מאמץ רב בשיפור הנגישות, זאת כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה, כולל אנשים עם מוגבלויות, לקבל את השרות הנגיש ביותר.

הסדרי נגישות המבנה בבית דניאל

קיימת חניה צמודה למבנה המיועדת לנכים.
קיימת גישה נגישה, ללא מכשולים, מהרחוב ומהחניה הנ"ל אל מבואת המבנה ומשם ליתר חללי המבנה. קיימת מעלית לקומת בית הכנסת.
בקומת הכניסה קיימים שירותים נגישים לנכים.

קיימים אמצעים שונים לטובת הנגשת המבנה, כגון מאחזי יד, משטחי אזהרה מישושיים, שילוט הכוונה ועוד.
ניתן להכניס בעלי החיים המסייעים לאדם עם מוגבלות.

למרות מאמצינו להנגשה מלאה, יתכן ויתגלו חלקים שניתן לשפר. במידה ומצאתם בעיה בנושא הנגישות, או שהנכם זקוקים לעזרה או מעוניינים להציע הצעות בנושא, ניתן לפנות באמצעות הדואר האלקטרוני לרכזת הנגישות של בית דניאל או להתקשר למשרד:

שם: יעל לוז
טלפון: 03-5442740
מייל: yael@beit-daniel.org.il